Co nowego hehe

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 4

Admin_domin 13-05-09 20:25

Zgadzam sie skorpio1 z toba co do Pana dyrektora K. bo to nie 20 ale juz okolo 30 lat w jednym zakladzie...Wpisalem sie tylko i wylacznie dlatego, bo nie lubie jak ktos pisze rzeczy bo wszedl po kilku latach na jakies forum dotyczace miasta Moryn, albo o ktorych nie ma pojecia tak jak o odsniezaniu, ktore jest tak naprawde pestka w porownaniu z tym co malutki zaklad o nazwie komunalka musi robic w miescie. Oczywiscie wybory weryfikuja rzadzacych, ale niektorzy musza pracowac niezaleznie od ukladu sil politycznych, robiac caly czas swoje choc zmudnie i pracowicie bardzo.

Odpowiedz Cytuj
Heniek GOŚĆ 13-05-09 21:47

Muszę powiedzieć, że warto poczytać informacje co jest złe a co dobre. A stanowczo muszę protestować wobec wypowiedzi osoby, która nie mogła dojechać do Morynia podczas opadów śniegu. Chociaż czas odległy ale wyjaśniam odśnieżanie leży w kompetencji komunalki w obrębie miasta i z tego zadania w pełni się Zakład wywiązał, Trzeba porównać inne miasta jak się wywiązywali z akcji zimowej i dopiero narzekać na komunalkę moryńską. Tak to prawda ponad 33 lat w jednej firmie na pewno spytasz jak wytrzymuje, muszę powiedzieć dobrze że w Moryniu jest więcej inteligentniejszych ludzi i mają odmienne zdania niż ty i widzą co komunalka i Kaczmar w niej robi. Co do zachowania dawno nie pamiętam żadnych incydentów ale jeżeli są to na pewno robią to ludzie z drugiej strony, którzy nie wywiązują się ze swoich zobowiązań wobec komunalki i stąd ta nienawiść wobec Kaczmara. To tyle dla wyjaśnienia czytelnikom. Pozdrawiam komunalki i Kaczmara bo niedobry i dba o finanse Komunalki. Pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
Skorpio1 GOŚĆ 15-05-09 19:12

Tak . zgadza się to już chyba ponad 30 lat znam pana Kaczmara .Po co gadać o jakimś odśnieżaniu póżną wiosną ? . A tak na marginesie , to ludziom w moryniu i nie tylko , zawsze coś będzie przeszkadzało , to takie czystej krwi Polactwo . Panie Heńku , rób pan swoje . A tak na marginesie to chyba , żdziwiłby się pan , kim jestem .

Odpowiedz Cytuj
Skorpion 65 GOŚĆ 28-09-09 22:31

Nie mieszkam w Moryniu już 25 lat,na prawdę dużo się zmieniło,Rynek,Plaza,w wokół murów,wszystko super aleludzie,to jest miejscowość wczasowa,od plaży do żeglarskiego ani jednego mostka,żadnej restauracji.Kiedyś to było trzy z tawerną.

Odpowiedz Cytuj
Skorpio1 GOŚĆ 04-10-09 9:52

To może ściągnąć jakiegoś inwestora . kiedyś l.w.p. ludowe wojsko polskie budowało nam pomosty , to może teraz jakiś inwestor by się znalazł . tylko że inwestor nie będzie inwestował jak nic z tego nie będzie miał . to nie czas na bezinteresowność

Odpowiedz Cytuj
Skorpion 65 GOŚĆ 11-10-09 19:58

Skorpio 1,a pamiętasz kwadrat,czy to była aż taka inwestycja,fakt postawiło go wojsko,ale nie wieże żeby miasta nie było stać na taki wydatek,a ile by było radości.Ale myślę że inwestor by się znalazł,gdyby mógł np.postawić kajaki lub rowery wodne do wypożyczania,a wystarczy zrobić przetarg,pozdrawiam Moryniaków.

Odpowiedz Cytuj
Skorpio1 GOŚĆ 11-10-09 20:34

O tym właśnie pisałem , skorpion 65 zgadzam się całkowicie z tobą , ale w Moryniu panuje jakaś niemożność , nic nie można zrobić , każdy patrzy żeby to władza coś zrobiła , a sami najlepiej lubią narzekać . Nikt się nie garnie żeby coś zrobić dla siebie i miasta . Już gdzieś pisałem że potrzeba , wpuścić świeżej krwi do miasta , bo inaczej to będzie za chwilę największe zadupie w tej części województwa . pozdrawiam wszystkich .

Odpowiedz Cytuj
Skorpion 65 GOŚĆ 12-10-09 21:37

Skorpio 1,i ja podejrzewam że tak będzie,bo z tego co czytam,co piszą o Panu Marandzie,i o Heńku,to są same kłótnie i przepychanki.Ktoś,np.przedstawi swój projekt,choć jest dobry,to ten drugi na złość go zablokuje.Myślę że dużo zależy od radnych.Naprawdę jak pomyślę jak było kiedyś,to żal.A mam w Moryniu prawie całą rodzinę,pozdrawiam Moryniaków

Odpowiedz Cytuj
Skorpio1 GOŚĆ 13-10-09 20:20

Skorpion 65 , to co w takim razie powiedzieć o Moryniakach , że z uporem maniaka wybierają karierowiczów i idiotów ? Władza powinna zajmować się tworzeniem warunków do inwestowania , a mieszkańcy resztą . bo władza nie otworzy restauracji , hoteli , pól namiotowych , barów i dyskotek ,niestety nie te czasy . Skorpion wpadnij kiedyś na czat to poklikamy , może się kiedyś znaliśmy , albo mamy wspólnych kumpli . pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
Skorpion 65 GOŚĆ 15-10-09 21:41

Skorpio 1,myślę że na pewno się znamy,i pozdrawiam.Dzisiaj sobie dopiero poczytałem wszystkie wypowiedzi,z tym odśnieżaniem to było gorąco,ale tak 30 lat temu,to była frajda.Pamiętam traktor który ciągną pług,i nikt nie miał pretensji,ale takie były czasy.Kiedyś nie było takich kłótni,ludzie mieli prace,SKR,PGR,Betoniarnia,Bukaciarnia,itd,każdy miał gdzieś,co robi sąsiad.Wiedział że 10 wypłata,może popłacić rachunki,i był szczęśliwy.A jak człowiek nie ma pieniędzy,to myśli ,dużo myśli.Pozdrawiam Moryniaków.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://moryn.istrefa.com

istrefa gmina Moryń | istrefa powiat gryfiński | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Moryń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat gryfiński, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 74-503


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem